KONTAKTI‎ > ‎

Kultūras, sporta un jaunatnes nodaļa



 AmatsVārds, uzvārds     
 Telefons    E-pasts 

Nodaļas vadītājs

Mikus Krišāns

29188645

mikus.krisans@kocenunovads.lv


   Kultūras un starptautisko sakaru koordinatore


Vineta Vintere


29226028


vineta.vintere@kocenunovads.lv


Kultūra

 AmatsVārds, uzvārds     
 Telefons    E-pasts 
Kocēnu kultūras nama vadītāja
Ilona Migla


22005508
ilona.migla@kocenunovads.lv

   Bērzaines tautas nama vadītāja 


Regīna Šalte


29141798


regina.salte@kocenunovas.lv

Vaidavas kultūras un amatniecības
centra vadītāja



Inita Jurgenberga

 
27891681
 
inita.jurgenberga@kocenunovads.lv

Zilākalna kultūras nama vadītāja

 
Inese Stepane

 
27891667

inese.stepane@kocenunovads.lv

 Dikļu kultūras un tūrisma
informācijas centra vadītāja



 Inna Krēsliņa

 26486115
 
inna.kreslina@kocenunovads.lv

Kocēnu pagasta 1.bibliotēka


Aiva Zirne

 26537660

 
aiva.zirne@kocenunovads.lv

 Rubenes bibliotēka


 Vija Tihomirova

 27891679

 
vija.tihomirova@kocenunovads.lv

 Vaidavas pagasta bibliotēka


Maija Vītola

27891678

maija.vitola@kocenunovads.lv

Dikļu pagasta bibliotēka


Brigita Jaunīte

 26201765

brigita.jaunite@kocenunovads.lv

 Bērzaines pagasta bibliotēka


 Antra Paegle

27891677

antra.paegle@kocenunovads.lv

 Zilākalna pagasta bibliotēka


 
Sarmīte Krūze

 
27891675

sarmite.kruza@kocenunovads.lv

Sports

 AmatsVārds, uzvārds     
 Telefons    E-pasts 
Kocēnu sporta skolas direktors
Jānis Dainis


27885551

janis.dainis@kocenunovads.lv

Lietvede


Linda Līce


26161625


linda.lice@kocenunovads.lv

Treneris


Ivars Jēkabsons

 29431736

ivars.jekabsons@kocenunovads.lv

Treneris


Juris Zilberts

 28336029


Treneris


Jānis Inģists

 2243756
 


Rubenes sporta nams


Irēna Baldiņa

29877057


Vaidavas sporta zāle


Aivars Jansons

29159803


Apakšlapas (1): Brīvprātīgais darbs
Comments