KONTAKTI‎ > ‎

Kultūras, sporta un jaunatnes nodaļa

No 13. janvāra uz nenoteiktu laiku Kocēnu novada domes Kultūras, sporta un jaunatnes nodaļa atradīsies Kocēnu kultūras nama (Alejas iela 3, Kocēni) 1. stāvā.



 AmatsVārds, uzvārds     
 Telefons    E-pasts 
 Kultūras, sporta un jaunatnes nodaļas vadītājs Gatis Akūlovs26351384 gatis.akulovs@kocenunovads.lv

 Kultūras un starptautisko sakaru koordinatore
 
Nora Urbāne
 
26988129
 
nora.urbane@kocenunovads.lv

Kultūra

 AmatsVārds, uzvārds     
 Telefons    E-pasts 

Kocēnu kultūras nama vadītāja

Ilona Migla


22005508
ilona.migla@kocenunovads.lv

   Bērzaines tautas nama vadītāja 


Regīna Šalte


29141798


regina.salte@kocenunovads.lv

Vaidavas kultūras un amatniecības
centra vadītāja



Inita Jurgenberga

 
27891681
 
inita.jurgenberga@kocenunovads.lv

Zilākalna kultūras nama vadītāja

 
Inese Stepane

 
29157158

inese.stepane@kocenunovads.lv

 Dikļu kultūras centra vadītāja


 Inna Krēsliņa

 26486115
 
inna.kreslina@kocenunovads.lv

Kocēnu pagasta 1.bibliotēka


Aiva Zirne

 26537660

 
aiva.zirne@kocenunovads.lv

 Rubenes bibliotēka


 Vija Tihomirova

 27891679

 
vija.tihomirova@kocenunovads.lv

 Vaidavas pagasta bibliotēka


Maija Vītola

27891678

maija.vitola@kocenunovads.lv

Dikļu pagasta bibliotēka


Brigita Jaunīte

 26201765

brigita.jaunite@kocenunovads.lv

 Bērzaines pagasta bibliotēka


 Antra Paegle

27891677

antra.paegle@kocenunovads.lv

 Zilākalna pagasta bibliotēka


 
Sarmīte Krūze

 
27891675

sarmite.kruza@kocenunovads.lv

Sports

 AmatsVārds, uzvārds     
 Telefons    E-pasts 
Kocēnu sporta skolas direktors
Jānis Dainis


27885551

janis.dainis@kocenunovads.lv

Lietvede


Linda Līce


26161625


linda.lice@kocenunovads.lv

Treneris


Ivars Jēkabsons

 29431736

ivars.jekabsons@kocenunovads.lv

Treneris


Juris Zilberts

 28336029


Treneris


Jānis Inģists

 2243756
 


Rubenes sporta nams


Irēna Baldiņa

29877057


Vaidavas sporta zāle


Aivars Jansons

29159803


Apakšlapas (1): Brīvprātīgais darbs
Comments