KONTAKTI‎ > ‎Konsultanti‎ > ‎

Lauku konsultants

AKTUĀLI

8. aprīlī sākusies pieteikšanās 2020. gada platību maksājumiem, kā arī iesniegumu pieņemšana marķētās dīzeļdegvielas iegādei, kurai piemēro samazināto akcīzes nodokļa likmi. Platību maksājumu iesniegšanas termiņš ir pagarināts līdz 15. jūnijam bez atbalsta apjoma samazinājuma.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, kad stingri jāievēro visi piesardzības noteikumi, lauku konsultante Inese Bērziņa konsultē un palīdz iesniegt pieteikumus telefoniski. Sarežģītākās situācijās klienti tiks pieņemti pēc iepriekšēja pieraksta, lūgums zvanīt pa tālr. 26328943, lai vienotos par tikšanās laiku un vietu. 


Lauku konsultants informē Kocēnu novada lauksaimniekus, uzņēmējus un citus interesentus par valsts un Eiropas Savienības atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai, LEADER veida pasākumiem, Valsts Lauku tīkla aktualitātēm un pasākumiem, dažādu fondu un citu atbalsta veidu piesaistes iespējām uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī konsultē Kocēnu novada lauksaimniekus un uzņēmējus par projektu pieteikumu sagatavošanu. Šie pakalpojumi ir bez maksas.


Konsultanta darba laiks:
  • Otrdienās, plkst. 11.00 – 12.30 Dauguļos, Ziemeļvidzemes speciālajā internātskolā, plkst. 13.00 – 16.00 Dikļos (pagasta pārvaldē);
  • Trešdienās, plkst. 14.00 – 16.00 Vaidavā (pagasta pārvaldē);
  • Ceturtdienās, plkst. 13.00 – 16.00 Bērzainē (pagasta pārvaldē);
  • Zilākalnā konsultācijas paredzētas pēc iepriekšēja pieraksta.

Pārējā laikā Kocēnu novada domē Alejas ielā 8, Kocēnos.

Sīkāka informācija un pieteikšanās konsultācijām, zvanot lauku konsultantei Inesei Bērziņai (tālr. 26328943), e-pasts: inese.berzina@kocenunovads.lv
 
Comments