KONTAKTI‎ > ‎

Dokumentu pārvaldības un informācijas nodaļa


Pamatojoties uz Latvijas valdības izsludināto ārkārtas situāciju valstī saistībā ar Covid-19 izplatību, no 16. marta līdz 14. aprīlim Dokumentu pārvaldības un informācijas nodaļa apmeklētājus klātienē nepieņem. 

Pakalpojumus nodrošina neklātienes formā: iesniegumus un jautājumus sūtīt uz e-pastu info@kocenunovads.lv vai zvanīt uz tālruņa nr. 28675556. Pie Kocēnu novada domes administrācijas ēkas Alejas ielā 8, Kocēnos un pagastu pārvaldēm ir slēgtas pastkastes, kurā ir iespēja ievietot iesniegumus vai kāda cita veida dokumentus nodošanai pašvaldības un valsts iestādēm.

Iedzīvotāji ir aicināti izmantot portālā Latvija.lv e-pakalpojumus, kur ir pieejami vairāk nekā 700 e-pakalpojumi, turklāt lielu daļu no tiem pilnībā var pieteikt un saņemt elektroniski bez nepieciešamības doties klātienē uz iestādi. Īpaši tas attiecas uz dažādu pabalstu pieteikšanu, dzīvesvietas deklarēšanu, dažādu izziņu saņemšanu no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c.

  Amats Vārds, uzvārds Telefons    
E-pasts    
 
Nodaļas vadītāja

Dace Lizuma 

26460313  

dace.lizuma@kocenunovads.lv

  
 
Personāla speciāliste

 Ilona Burtnieka

27891656


ilona.burtnieka@kocenunovads.lv 

 Klientu apkalpošanas sekretāre

Agnese Allika

28675556


agnese.allika@kocenunovads.lv

 Administrācijas sekretāre 

Santa Brīvule
 
28675556 (uzziņām, informācijai)

santa.brivule@kocenunovads.lv


Comments