KONTAKTI‎ > ‎Attīstības nodaļa‎ > ‎

Uzņēmumi Kocēnu novadā

Informācija par Kocēnu novada uzņēmumiem(Lursoft) ŠEIT

Statistika par Kocēnu novada uzņēmumiem(Lursoft) ŠEITZ/S "Kaņepītes"Z/S "Kaņepītes" ir ģimenes uzņēmums, kas dibināts 1992. gadā. Saimniecība nosaukumu aizguvusi no mājas nosaukuma,kas tai dots 1924. gadā

Līdz 2000. gadam saimniecība nodarbojās ar lopkopību un piena ražošanu. Pāreja uz graudkopību notika ļoti lēni, pakāpeniski, un pēc neilga laika 2004. gadā saimniecība izlēma pāriet uz bioloģisko saimniekošanu. Ikdienā saimnieki cenšas pēc iespējas vairāk piedomāt, ko paši lieto pārtikā un sadzīvē. Ir svarīgi saudzēt dabas resursus.

Ar pārtikas pārstrādi nodarbojas pavisam nesen, piedāvājot produktus kopš 2012. gada. Sākumā bija tikai divu veidu produkti: auzu pārslas un kviešu milti. Šobrīd sortimentā atrodami jau 30 dažādu produktu veidu.

Kontakti
Kaņepītes, Kocēnu pag., Kocēnu nov.,LV-4220

Pārtikas produkti:
+371 28615485
Lopbarība:
+371 26340347 vai +371 28728280
kanepites@gmail.com

kanepites.lv


Z/s ''Zilūži'', piena produktu zīmols ''Grasbergs''

Grasbergu ģimenes saimniecība izkopj dabīgu pienu produktu ražošanu Zilūžu ezera krastā. Produktu pagatavošanā apvienotas senču zināšanas ar jaunajiem sasniegumiem piena nozarē, lai panāktu pēc iespējas dabīgākus un kvalitatīvākus produktus, kā savai saimei, tā arī apkārtējiem ļaudīm.

Kontakti:
“Zilūži”, Bērzaines pagasts,
Kocēnu novads, LV-4208
Jānis Grasbergs, 26577251
info@grasbergs.lv
www.grasbergs.lvSIA "Rebeka" Vaidava Ceramics

Ražotne dibināta 1980. gadā un nodarbojas ar keramikas trauku ražošanu no Latvijas sarkanā māla. Visi ražotie izstrādājumi ir meistaru roku darbs.

Video

Kontakti:
Ezera iela 2, Vaidava, Vaidavas pagasts
Kocēnu novads, LV-4228 (Atvērt karti)
Tālr.: +371 64284101Fakss: +371 64284102
E-pasts: info@vaidava.lv

www.vaidava.lv


Z/s ''Mežvijas''

Bioloģiskā zemnieku saimniecība “Mežvijas” nodarbojas ar dārzeņkopību, augļkopību un biškopību un to pārstrādi - kaltēti dārzeņi, ogas, augļi, garšvielu maisījumi, sukādes, sulas, sīrupi.

Kontakti:
“Mežvijas”, Dikļu pagasts
Kocēnu novads, LV-4223
Santa Rumba, 26429679
SIA "Dabas auglis"

SIA "Dabas auglis", reģ. nr. 40003870774, juridiskā adrese: Gaujas iela 19, Vaidava, Vaidavas pagasts, Kocēnu novads, LV-4228, e-pasts: info@dabasauglis.lv, tālr. 20888816
SIA "Dabas auglis" ir uzņēmums, kas pārstāv bioloģiski tīru, veselīgu un kvalitatīvu cidoniju, smiltsērkšķu un aroniju produkciju. Profesionāļi augļu un ogu audzēšanā, pārstrādē un izplatīšanā. Specializējoties tieši cidoniju audzēšanā, Kocēnu novada Vaidavā izveidota arī sulu un sukāžu, kā arī citu produktu ražotne. Produkti tiek izplatīti gan Latvijā, gan ārpus tās. “Dabas auglis” piedāvā ne vien iegādāties jau gatavu produkciju, bet arī projektēt, ierīkot un kopt jūsu pašu ogulāju un augļkoku plantācijas, kā arī sniedz konsultācijas to ierīkošanā un kopšanā. Komandā strādā zinoši un profesionāli agronomijas speciālisti, kuri savas zināšanas regulāri papildina piedaloties dažādos zinātniskajos pētījumos gan pārstrādes, gan lauksaimniecības jomās. Esam specializējušies arī bioloģiskā augļkoku, krūmu un ogulāju audzēšanā un kopšanā.


Produkcijas piegādes ar Omniva pakomātiem. www.bcitrus.lv ir e-veikals, kur var veikt savus pasūtījumus un vēl var rakstīt savas vēlmes uz pasutijumi@dabasauglis.lv


SIA ''Vīna darītava Matilde''

Vīna darītava Kocēnu pagastā, kas nosaukta vecmammas Matildes vārdā, piedāvā ap 30 veidu augļu, ogu, ziedu vīnus un vermutus, arī tādus retumus kā plūškoku ziedu un ogu, un liepziedu vīnu.

Kontakti:
“Bilderi”, Kocēnu pagasts
Kocēnu novads, LV-4220
Edmunds Bilders, 26457057
E-pasts: edbil@inbox.lv


SIA ''Lat Met''

SIA Lat Met pamatā ir kalumu un citu praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas uzņēmums.

Lielāko daļu saražotās produkcijas sastāda metāla kalumi - vārti, margas durvju rokturi, eņģes, utt. Uzņēmums pēc pasūtījuma izgatavo arī tirdzniecības stendus, plastikāta un metāla reklāmas izkārtnes, skārda izstrādājumus jumtiem un ventilācijai, citus nestandarta metāla izstrādājumus. Produkcija tiek eksportēta uz Norvēģiju un ES valstīm. 

Latvijas tirgū uzņēmums piedāvā arī žogu, metāla kalumu elementu, paceļamo garāžu vārtu un vārtu automātikas tirdzniecību un produktu servisa nodrošināšanu. Ražošanas process uzņēmumā ir iekārtots tā, lai uzņēmums varētu ātri pielāgoties dažādu metāla produktu ražošanai. Atkarībā no pasūtījuma specifikācijas, izstrādājums var būt 100% roku darbs vai izpildīts uz mūsdienīgām iekārtām.

Video

Kontakti:
„Meistari”, Rubene, Kocēnu pagasts
Kocēnu novads, LV–4227 (Atvērt karti)
Tālr. +371 26169555
e-pasts: metal@latmet. Com
www.latmet.com

SIA "Silviko"

Kokapstrādes uzņēmums SIA " Silviko", dibināts 1994. gadā Valmierā. Uzņēmuma pamatnodarbošanās ir kokmateriālu apstrāde. Ražošanas cehos, kas atrodas Zilākalna un Jeru pagastos, tiek zāģēti, žāvēti un ēvelēti kokmateriāli, kas paredzēti izmantošanai būvniecībā. Pielietotās tehnoloģijas un vairāk nekā 20 gadu ilgā pieredze ļauj izgatavot praktiski jebkādas specifikācijas produkciju.

Tāpat uzņēmums ražo pakaišu skaidas un kurināmās granulas, uzņēmumu ierindojot 100 lielāko Latvijas kokapstrādes uzņēmumu skaitā.

Video

Kontakti:
"Briede", Zilākalna pagasts, Kocēnu novads, LV – 4222
Tālr. +37164234130
e-pasts: silvikozagetava@inbox.lv
www.silviko.lv


SIA ''Felix Interior''

„Felix Interior” pamatdarbības mērķis ir ražot kvalitatīvas mēbeles, galvenokārt pēc individuāliem pasūtījumiem. Vienlaicīgi noris intensīvs darbs pie atsevišķu, nelielās partijās standartizētu, produktu vai līniju radīšanas. Taču „Felix Interior” produkcija neaprobežojas tikai ar mēbelēm – ar meistaru pieredzi un ražotnes tehniskajiem resursiem, iespējams izgatavot jebkāda veida galdniecības izstrādājumus, tajā skaitā, bet ne tikai – kāpnes, durvis, dažādus dekoratīvos elementus.

Uzņēmuma pieredze, ražojumu kvalitāte un izgatavošanas/piegādes termiņi tiek augsti vērtēti ne tikai Latvijā, bet arī Norvēģijā, Zviedrijā, kā arī tepat kaimiņos – Igaunijā un Lietuvā.


Video

Kontakti:
„Kalni”, Kocēnu pagasts
Kocēnu novads, LV-4220 (Atvērt karti)
Tālr.: 26352427; 64229693
info@felixinterior.lv
www.felixinterior.lv

SIA "Fille 2000"

Fille 2000, uzņēmums kas dibināts 2000. gadā uz šodienu ir lielākais augstākās kvalitātes kokogļu ražošanas uzņēmums Baltijā.

Uzņēmums darbojas eksporta jomā jau vairāk nekā 15 gadus, un šos gadu laikā produkcijas kvalitāti ir novērtējuši elitārākie restorāni gan Francijā gan Monako. Fille 2000 saviem klientiem piedāvā daudzveidīgus iepakojuma risinājumus, un ir spējīga pielāgoties jebkurām klienta vēlmēm un prasībām, kā arī mūsu firma piedāvā īslaicīgās klienta nopirktās produkcijas uzglabāšanu līdz 6 mēnešiem ar bezmaksas apdrošināšanu.

Video
Kontakti:
"Šalkas", Kocēnu pagasts
Kocēnu novads, LV-4220 (Atvērt karti)
Tālr.: +371 29415849
E-pasts: fille2000@inbox.lv
www.fille2000.lv


SIA "Byko-Lat"


BYKO-LAT ir viens no vadošajiem kokmateriālu eksportētājiem Latvijā, kas ražo žāvētus, ēvelētus kokmateriālus, apdares un terases materiālus, sētas, dārza mēbeles, koka logus un durvis, kā arī koka paneļu mājas. SIA BYKO-LAT veic arī kokmateriālu un to izstrādājumu spiediena impregnēšanu, kas palielina kokmateriāla izturību un pretestību pret mitrumu, puvuma sēni un koka struktūras bojājumiem no kaitēkļiem.

Video

Kontakti:
Jorvika,Kocēnu pagasts
Kocēnu novads (Atvērt karti)
Tālr.: +371 64 207 880, +371 26 486 804
E-pasts: info@byko.lv
www.byko.lv


SIA ''Liela muiža''

SIA "Liela Muiža" ir galdniecības uzņēmums ar individuālu pieeju katram pasūtītājam un ar īpašu specializāciju mucu izgatavošanā.

VideoVideo


Konakti:
Madaras, Vaidavas pagasts,
Kocēnu novads, LV-4227 (Atvērt karti)
Tālr.: +371 29268692
E-pasts: janis@muca.lv, 
www.muca.lv


Zilākalna kalumi


Metālkalējs Artjoms Burcevs - amatnieks no Zilākalna, kurš radījis zīmolu "Zilākalna kalumi”, kurš spēj īstenot jebkuru klienta ideju, sākot no vismazākās nagliņas, pakaramā āķīša līdz pat žogiem, balkoniem.

Kalšana vienlaikus ir gan skaists, gan arī fiziski smags arods, kurā zināšanas un prasmes jāpapildina visa mūža garumā. Kamēr vieni šī aroda pārstāvji kalšanā izmanto modernās tehnoloģijas – ar gāzi vai elektrību darbināmas krāsnis, Arjoms Burcevs ir palicis uzticīgs tradicionālajām vērtībām, un ēzi, kur karsē dzelzi, kurina ar oglēm, tādējādi saglabājot senatnīguma elpu.

Video


Kontakti:
Tālr.+37128621513
E-pasts: zilakalnakalumi@inbox.lv
https://zilakalnakalumi.wordpress.com/

Comments