Ārpusskolas pasākumi

Kocēnu novada vispārējās izglītības iestāžu interešu izglītības programmas un ārpusskolas pasākumi

 

 

EKSKURSIJU PIEDĀVĀJUMS SKOLĒNIEM

EKSKURSIJU PIEDĀVĀJUMS ĢIMENĒM AR BĒRNIEMKocēnu pamatskolas skolēni dosies pārgājienā pa bijušā mazbānīša sliedēm

08.05.2014.

Sestdien, 10. maijā, atzīmējot Ģimenes dienu, norisināsies Kocēnu pamatskolas Skolas domes rīkots pārgājiens pa bijušā mazbānīša sliedēm, maršrutā no Jāņparka stacijas Valmierā līdz Kocēniem.

Pārgājiens sāksies plkst. 11.00 Jāņparkā, pirmie ceļā dosies 1. klases skolēni, pēc tam ar 15 minūšu intervālu augošā secībā - pārējās klases.

Lai padarītu pārgājienu aizraujošu, Skolas dome, kurā darbojas skolēnu vecāki, sadarbībā ar Kocēnu 38. skautu vienību būs sagatavojuši vairākus kontrolpunktus.

Pārgājiena dalībniekiem būs jāveic 5 km garš maršruts, finišs paredzēts Kocēnu estrādē, kur būs iekurts ugunskurs, tiks ceptas desiņas un spēlētas spēles.

 

 Vasaras projekts „Satikšanās teātrī" Dikļu pilī

29.04.2014.

No 4. - 10. augustam Nacionālā teātra aktrises Marijas Bērziņas vadībā Dikļu pilī notiks Latvijas talantu vasaras projekts „Satikšanās teātrī" Latvijas jaunatnei, kuru nodomi ir saistīti ar teātri. Projektā piedalīties aicināti bērni un jaunieši no visas Latvijas, vecumā no 6 - 21 gadam. Informācija un pieteikuma formas: www.satiksanas.lv

 

 Sestdien notiks konkurss "Kocēnu novada Cālis - 2014"

20.03.2014

Sestdien, 22. martā, plkst. 17.00 Kocēnu kultūras namā jau septīto reizi norisināsies mazo vokālistu konkurss "Kocēnu novada Cālis". Dalībai konkursā kopumā bija pieteikušies aptuveni 50 dalībnieku no Kocēnu pagasta pirmsskolas izglītības iestādes (PII) "Auseklītis" un tās filiāles Rubenē, kā arī Jaunburtnieku pamatskolas pirmsskolas izglītības grupiņas. Pirmās kārtas atlasē ceļazīmi uz konkursa finālu saņēma 19 mazo dziedātāju.

Konkursa finālā piedalīsies bērni vecumā līdz 5 gadiem, izpildot vienu dziesmu pēc brīvas izvēles, kas atbilst dziedātāja vecumam un balss spējām. Katrs konkursa dalībnieks saņems veicināšanas balvu, kā arī žūrijas piešķirto nomināciju, piemēram, "Super Cālis", "Mīlīgākais Cālis", "Skanīgākais Cālis", "Cālīte - dāmīte", "Stilīgākais Cālis", "Šarmantākais Cālis", "Drošākais Cālis", u.c. Konkursa galvenā nominācija būs "Kocēnu novada Cālis - 2014".

Arī šajā gadā neiztikt bez svētku kliņģera un viesiem, šoreiz pie bērniem ciemosies un pirms kāpšanas uz skatuves viņus atbalstīs un uzmundrinās Mikipele.

Bērnus konkursam sagatavoja - Inese Bogdanova, Rūta Mazskalne, Kristīne Freimane - Semjonova.

Konkursa dalībnieku sniegumu vērtēs žūrija - Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis, savulaik pūtēju orķestra "Signāls" bundzinieks un dažādu muzikālu projektu dalībnieks Leonards Zavackis, kā arī Vaidavas kultūras un tūrisma informācijas centra vadītājs Raivis Kiršs, PII "Auseklītis" skolotāja Eva Baumane un mūziķis Renārs Veličko.

Mazo vokālistu konkursu "Kocēnu novada Cālis - 2014" organizē PII "Auseklītis" sadarbībā ar Kocēnu novada domi.Vecāka informācija pieejama šeit!


Comments