Pašvaldība‎ > ‎

Darba piedāvājumi

Kocēnu novada dome aicina darbā būvinženieri uz noteiktu laiku ar darba vietu Alejas ielā 8, Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā.

Prasības pretendentiem:
  • Augstākā inženiertehniskā izglītība;
  • Pieredze būvdarbu un būvprojektu vadīšanā;
  • Būvniecību regulējošo normatīvo aktu pārzināšana;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • Teicamas datora prasmes ( MS Office, Open Office);
  • Ļoti labas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
  • Vēlama augstākā izglītība darba aizsardzībā;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Galvenie pienākumi:
  • Pašvaldības finansēto un līdzfinansēto celtniecības un atjaunošanas darbu būvapjomu un tāmju, atbilstoši LBN 501-06 sagatavošana, būvniecības procesa norises uzraudzība un koordinācija;
  • Plānot, analizēt, organizēt un piedāvāt risinājumus inženiertehniskām problēmām;
  • Uzņemties tehnisko atbildību par būvniecības projektiem, pārstāvot pasūtītāja interes, piedalīties būvkonstrukciju, segto darbu un citu izpildīto būvdarbu pieņemšanā, pārbaudīt būvdarbos izmantojamo būvizstrādājumu atbilstības deklarācijas un tehniskās pases, to atbilstītbu būvprojektam.
  • Piedalīties būvkonstrukciju, segto darbu un citu izpildīto būvdarbu pieņemšanā u.c., pārstāvot pasūtītāja intereses;
  • Koordinēt un kontrolēt būvniecību, atbilstoši būvprojektam un noslēgtajiem līgumiem, nodrošinot pašvaldības būvniecības projektu dokumentācijas sagatavošanu un iesniegšanu Kocēnu novada būvvaldē.

Piedāvājam:
  • Interesantu, dinamisku, atbildīgu un uz attīstību vērstu darbu;
  • Darba laiku 40 stundas nedēļā;
  • Darba algu 1118,00 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • Sociālās garantijas (t.sk. atvaļinājuma pabalsts līdz 30% no mēnešalgas, veselības apdrošināšana, papildatvaļinājums u.c.).

Pieteikuma (motivācijas) vēstuli un CV (dzīves apraksts) līdz 2019. gada 12. jūlijam plkst. 16.00 iesniegt Kocēnu novada domes Dokumentu pārvaldības un informācijas nodaļā Alejas ielā 8 (1.stāvā) Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, vai sūtot uz e-pastu: info@kocenunovads.lv (ar norādi "Pieteikums vakantajam būvinženiera amatam"). Papildu informācija, zvanot pa tālruni 29499880.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13. pantu, Kocēnu novada dome informē, ka:
1) jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Kocēnu novada dome. Adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV- 4220; tālrunis: 66954826, 28675556; e-pasts:info@kocenunovads.lv;
2) Datu aizsardzības speciālists Raivis Grūbe, tālr.: +371 67419000, e-pasts: raivis@grubesbirojs.lv un datu aizsardzības speciālists Viesturs Grūbe, tālr +37167419000, e-pasts: viesturs@grubesbirojs.lv

R
ubenes pamatskola aicina darbā:
  • Vēstures, sociālo zinību skolotāju (13 stundas, 2 dienas);
  • Direktora vietnieku/-ci ārpusskolas darbā (0,4 likmes);
  • Informātikas skolotāju (3 stundas).
Algas likme: 710 - 920 eiro mēnesī.

Pieteikšanās un papildu informācija: Rubenes pamatskolas direktors Ivars Ādamsons (tālr. 29487602).
Comments