Pašvaldība‎ > ‎

Darba piedāvājumi

Kocēnu novada dome aicina darbā Attīstības nodaļas sabiedrisko attiecību speciālistu uz NOTEIKTU laiku ar darba vietu Alejas ielā 8, Kocēnos, Kocēnu novadā.

Darba pienākumi:

• iesaistīties sabiedrisko attiecību stratēģijas plānošanā, ieviešanā;
• veidot un uzturēt attiecības, komunikāciju sociālajos un pašvaldības medijos un nodrošināt pašvaldības informatīvā izdevuma "Kocēnu novada vēstis" satura sagatavošanu (2 reizes mēnesī);
• nodrošināt un pilnveidot saturu Kocēnu novada domes mājas lapā;
• veidot, īstenot un sekmēt pašvaldības komunikāciju ar sabiedrību un iedzīvotājiem sociālajos tīklos;
• veidot un uzturēt attiecības ar pašvaldības ārējiem sadarbības partneriem;
• līdzdalība novada pasākumu organizācijā, kā arī līdzdalība sabiedrisko attiecību un ārējo sakaru komunikācijas projektu ieviešanā, nodrošinot gan organizatorisko, gan tehnisko atbalstu;
• veikt aptaujas un pētījumus par pašvaldībai svarīgiem jautājumiem;
• dalība mārketinga projektu izstrādē - veidot informatīvos un prezentācijas materiālus, fotoreportāžas, reklāmas materiālus, vizuālo materiālu dizaina izstrāde par domes darbu;
• piedalīties pašvaldības un tās pakļautībā esošo iestāžu organizētajos pasākumos, darba grupās, preses konferencēs, prezentācijās un atspoguļot to darbu;
• nodrošināt fotoreportāžas no pašvaldības un tās pakļautībā esošo iestāžu organizētajiem pasākumiem;
• sekmēt sabiedrības līdzdalību pašvaldības darbā;
• organizēt pašvaldības vizuālā tēla veidošanos, veikt reprezentācijas materiālu izstrādi, piemēram, vizītkartes un suvenīrus.

Prasības pretendentiem/ēm:

• augstākā izglītība sabiedrisko attiecību jomā, sociālo zinātņu vai komunikāciju jomā;
• vēlama vismaz 2 gadu pieredze sabiedriskajās attiecībās (žurnālistikā);
• izpratne par pašvaldības darbu un procesiem un/vai pieredze valsts pārvaldē;
• zināšanas mārketingā,
• zināšanas tirgzinībās vai ekonomikā;
• iniciatīva un orientācija uz rezultātu;
• izcilas komunikācijas un organizatora prasmes, būt precīzam darbu izpildē;
• pārliecinātība par zināšanām virtuālās vides un sociālo tīklu attīstībā;
• teicamas iemaņas darbā ar ";Microsoft Office";, ”Open Office” programmām;
• teicamas latviešu valodas zināšanas (gramatika, interpunkcija);
• labas svešvalodu (angļu, krievu) zināšanas;
• pieredze foto/video materiālu sagatavošanā un apstrādē;
• prasmes informācijas un komunikācijas tehnoloģiju pielietošanā, kā arī sociālo tīklu komunikācijā;
• izcilas sadarbības un organizatora prasmes, izteikta analītiskā domāšana, pašiniciatīva, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
• spēja strādāt ātri un operatīvi gan patstāvīgi, gan komandā, prasme racionāli organizēt savu darbu;
• B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:
• dinamisku, atbildīgu un interesantu pilna laika darbu;
• iespēju strādāt radoši un inovatīvi;
• draudzīgu, saprotošu kolektīvu;
• mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus,
• sociālās garantijas;
• karjeras iespējas.

Informācija amata kandidātiem:

Pieteikuma (motivācijas) vēstuli un CV (dzīves apraksts) ar izglītību apliecinošo dokumentu kopijām līdz 2017.gada 3.novembrim plkst. 16.00 iesniegt Kocēnu novada domes Dokumentu pārvaldības un informācijas nodaļā Alejas ielā 8 (1. stāvā) Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, vai sūtot uz e-pastu: info@kocenunovads.lv (ar norādi "Pieteikums vakantajam Attīstības nodaļas sabiedrisko attiecību speciālista amatam").

Papildu informācija, zvanot pa tālruni 27222202 (Armands Broks, Attīstības nodaļas vadītājs)

Pretendenti, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai, tiks informēti individuāli.
Vaidavas keramikas ražotne savā komandā aicina

Prasības:
- Atbildīga un godprātīga attieksme pret darbu;
- Precizitāte un augsta atbildības sajūta;
- Spēja strādāt komandā;
- Vidēja līmeņa datorprasmes (MsOffice);
- Klientu apkalpošanas iemaņas.

Piedāvājam:
- Amata apmācību;
- Darbu nelielā un saliedētā komandā;
- Iespēju augt kopā ar uzņēmumu;
- Transporta kompensāciju līdz darbavietai;
- Darbam atbilstošu atalgojumu.

Prasības:
- Vēlme mācīties un apgūt jaunas iemaņas.

Piedāvājam:
- Iespēju radīt skaistus traukus no Latvijas sarkanā māla;
- Konkurētspējīgu atalgojumu.

CV lūgums sūtīt uz info@vaidava.lv.
Sīkāka informācija pa telefonu 26425050.

Ċ
Krista Gromova,
2017. gada 5. okt. 00:15
Ċ
2017. gada 5. okt. 00:16
Comments