Pašvaldība‎ > ‎

Darba piedāvājumi

SIA “KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA” aicina darbā SANTEHNIĶI

DARBA APRAKSTS

Pienākumi:
  • Veikt ēku ūdensapgādes, kanalizācijas un iekšējo siltumapgādes tīklu, iekārtu un ēku siltuma avotu, apkures cauruļvadu un armatūras montāžu, apkopi un remontu;
  • Veikt konkrētu iekšējo un ārējo inženierkomunikāciju montāžas, ekspluatācijas un remonta darbus, tai skaitā siltumapgādes, apkures, ūdensapgādes, kanalizācijas un citās inženierkomunikāciju tehnoloģiskās sistēmās, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus;
  • Veikt enerģijas (siltuma, ūdens) skaitītāju montāžas un ekspluatācijas darbus;
  • Ūdens ieguvju un NAI ekspluatācijas darbus un remontdarbus.
Prasības:
  • Profesionālā darba pieredze;
  • Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu;
  • Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā;
  • Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.
Uzņēmums piedāvā:
  • Darbu stabilā uzņēmumā;
  • Veselības apdrošināšanu;
  • Darba līgums uz nenoteiktu laiku;
  • Viena vesela slodze.
  • Darba vieta – Kocēnu novads
  • Transports darba pienākumu veikšanai
CV sūtīt līdz 2017.gada 25.aprīlim uz e-pastu kks@kocenunovads.lv ar norādi santehniķis.

Pavasara mēnesis marts ir iestājies un
Dikļu pils komanda sākusi jau domāt par pavasara-vasaras sezonas jaunajiem kolēģiem – VIESMĪĻIEM.

Esam priecīgi informēt, ka aicinām piebiedroties pozitīvus, čaklus un atbildīgus viesmīļus darbam Dikļu pils restorānā, banketos un vasaras restorānā.

Mēs piedāvājam:

Darbu plaši pazīstamā četrzvaigžņu viesnīcā - restorānā un banketos,
Apmācības atbilstoši uzņēmuma standartiem,
Iespēju veidot ilgtermiņa profesionālo pieredzi vienā no labākajiem uzņēmumiem savā kategorijā,
Labus darba apstākļus,
Nakšņošanas iespējas,
Iespēja darbu apvienot ar mācībām
Pilnas vai nepilnas slodzes darbu,
Darbu maiņās,
Mācību vietas prakses iespējamību apvienot ar darbu.
Prasības kandidātiem:

Vēlama iepriekšēja darba pieredze vai atbilstoša izglītība,
Vēlme mācīties un pilnveidoties,
Pozitīva attieksme,
Spēja strādāt gan komandā, gan individuāli,
Teicamas komunikācijas prasmes,
Vēlamas svešvalodu zināšanas.
Dikļu pils restorāns ir iekļauts prestižajā The White Guide Nordic ceļvedī kā viens no 20 labākajiem restorāniem Latvijā, iegūstot augsto 7.vietu un TOP 30 Latvijas labāko restorānu sarakstā iegūstot augsto 10.vietu.

Mēs esam vienīgais restorāns ārpus Rīgas un Jūrmalas, kas iekļauti labāko topā!

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Viesmīlis" sūtīt uz aija.bumane@diklupils.lv

Comments