COVID-19‎ > ‎Iedzīvotājiem‎ > ‎

No 20. oktobra apmeklētājiem ienākot Kocēnu novada domē jālieto sejas maskas

Publicēja 2020. gada 22. okt. 02:33Elīna Upīte
Informējam, ka no 20. oktobra apmeklētājiem ienākot Kocēnu novada domē, pagastu pārvaldēs un visās Kocēnu novada pašvaldības iestādēs Covid-19 izplatības ierobežošanas nolūkos obligāti jālieto sejas maskas. 

Kocēnu novada domes kase un vienotais klientu apkalpošanas centrs turpina strādāt ierastajā režīmā, savukārt vizīti Kocēnu novada domē, Kocēnu novada pašvaldības iestādēs/struktūrvienībās un pašvaldības kapitālsabiedrībā SIA “Kocēnu komunālā saimniecība” nepieciešams iepriekš pieteikt telefoniski. 

Aicinām izvērtēt nepieciešamību apmeklēt pašvaldību klātienē un atgādinām, ka Kocēnu novada pašvaldība pakalpojumus nodrošina arī neklātienes formā: 

· Iesniegumus un jautājumus sūtīt uz e-pastu: info@kocenunovads.lv vai zvanīt uz tālruņa numuriem – Kocēnu novada domes Dokumentu pārvaldības un informācijas nodaļas tālrunis informācijai 28675556, Kocēnu novada VPVKAC tālrunis informācijai 66954826; 

· Pie Kocēnu novada domes Alejas ielā 8, Kocēnos ir izvietota slēgta pastkaste, kurā ir iespēja ievietot iesniegumus vai kāda cita veida dokumentus nodošanai pašvaldībai; 

· Ar pašvaldības darbiniekiem aicinām sazināties, izmantojot e-pastus vai tālruņus; 

· Veidlapas pieejamas ŠEIT.

Iedzīvotāji ir aicināti izmantot portālā www.latvija.lv pakalpojumus, kur ir pieejami vairāk nekā 700 e-pakalpojumi, turklāt lielu daļu no tiem pilnībā var pieteikt un saņemt elektroniski bez nepieciešamības doties klātienē uz iestādi. Īpaši tas attiecas uz dažādu pabalstu pieteikšanu, dzīvesvietas deklarēšanu, dažādu izziņu saņemšanu no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c. 

Ar Kocēnu novada domes un struktūrvienību kontaktiem iespējams iepazīties ŠEIT.

Lūdzam iedzīvotājiem un apmeklētājiem būt saprotošiem un ievērot valstī noteiktos ierobežojumus.

Comments