COVID-19‎ > ‎Iedzīvotājiem‎ > ‎

Informācija Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu vecākiem

Publicēja 2020. gada 31. marts 05:36Kristers Blūms
Kocēnu novada pašvaldība informē, ka no otrdienas, 17. marta, Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestādes (PII) “Auseklītis” filiāle Kalna ielā 2, Kocēnos būs vienīgā PII Kocēnu novadā, kas būs atvērta un kurā darbosies dežūrgrupa, kurā vienkopus tiks pieskatīti dažāda vecuma bērni un tiks nodrošināta ēdināšana. Pārējās pirmsskolas izglītības iestādes ārkārtas stāvokļa laikā būs slēgtas.

Lai apmeklētu pirmsskolas izglītības iestādi, vecākiem reizi nedēļā ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav pēdējo 14 dienu periodā bijuši ārvalstīs un nav bijuši kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām, un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.

Bērniem, kuri nav apmeklējuši pirmsskolas izglītības iestādi kopš 13. marta, atgriežoties iestādē jāņem līdzi ārsta zīme.

Lai gan dežūrgrupas darbība tiks nodrošināta, lūdzam vecākus nevest bērnus uz bērnudārzu līdz 14. aprīlim un rast veidu, kā nodrošināt savu bērnu pieskatīšanu mājas apstākļos, kā arī darba devējus atbalstīt vecākus, nodrošinot iespēju saviem darbiniekiem pieskatīt bērnus mājas apstākļos. Ņemot vērā ārkārtas situāciju un pieaugošo saslimstības ar Covid-19 gadījumu skaitu valstī, aicinām vecākus būt atbildīgiem gan pret sevi un saviem ģimenes locekļiem, gan pret līdzcilvēkiem! Mūsu veselība ir pati svarīgākā!

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Kocēnu novada pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” vadītāju Sandru Grīnliņu (tālr. 26856124).
Comments